Get In Touch | Cooperation
Pezinok, Slovakia
info@machac.net
+421.903647464
Back

Predaj 3. izbového bytu

Popis

Ponúkam na predaj slnečný 3. izbový byt v polyfunkčnom tehlovom bytovom dome z 90-tych rokov, v úplnom centre Pezinka, na ulici M. R. Štefánika, ideálny pre pár, alebo mladú rodinu. Orientovaný je na východnú stranu do tichej a zeleňou pokrytej Záhradnej ulice.

Byt sa nachádza na druhom poschodí z troch, bez výťahu, s celkovou rozlohou 75m2 a čistou rozlohou 64m2 (bez terasy a balkónu). Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou (výmena okien, dverí, rozvodov vody, plynu, elektriny, kúrenia, nové omietky a stierky, podlahy a sanita).

Dispozícia

Vstupná chodba, kúpeľňa s rohovou vaňou, samostatné WC, kuchyňa, detská izba, obývacia izba, spálňa. Z obývacej izby je výstup na terasu. Z detskej izby na balkón. K bytu prislúcha pivnica z drevených latiek.

Vybavenie

V celom byte je nová kvalitná podlaha, keramická dlažba a obklady, biele päťkomorové plastové okná s dvojsklom, so žalúziami a sieťkami proti hmyzu. Ďalej dvere so zárubňami značky Porta. Vstupné dvere do bytu sú protipožiarne, bezpečnostné, vystužené oceľou, s viacbodovým uzamykaním. Byt disponuje LED úspornými svietidlami, zásuvkami a vypínačmi značky Legrand Valena a zabezpečovacím systémom. Je napojený na vysokorýchlostný internet od Telekomu a satelitnú televíziu Skylink. K dispozícii je aj ponuka internetu a TV od UPC.

V chodbe vstavaná šatníková skriňa, z časti otvorená s botníkom a vešiakmi na bundy a kabáty. Z chodby je prístupná kúpeľňa s rohovou vaňou, veľkým zrkadlom, umývadlom so skrinkou a rebríkovým radiátorom.

V kuchyni kuchynská linka na mieru značky Decodom, kameninový drez a vodovodná batéria Blanco, plynová varná doska s elektrickou rúrou Whirlpool , vstavaná potravinová skriňa so vstavanou chladničkou a mrazničkou taktiež Whirlpool, jedálenský stôl pre tri osoby.

V detskej izbe je biela šatníková skriňa PAX, z Ikea.

V obývačke sedačka Phase sivej farby, pre štyri osoby, vyrobená na mieru, elektricky rozťahovacia.

V spálni veľká vstavaná šatníková skriňa s knižnicou v bielej farbe, cez celú šírku jednej steny.

Byt má vlastný ohrev vody, ktorý zabezpečuje úsporný plynový prietokový ohrievač značky Junkers, ktorý sa aktivuje pustením vody (technológia bez večného plameňa). Vykurovanie je zabezpečené z vlastnej plynovej kotolne, ktorá je umiestnená v technickej miestnosti bytového domu.

Čistotu v spoločných priestoroch bytového domu zabezpečuje raz do týždňa súkromná upratovacia spoločnosť.

V okolí je kompletná občianska vybavenosť – Materská škola, supermarket Billa, drogéria, papiernictvo a hračkárstvo, finančné služby bánk (VÚB, ČSOB, SLSP), telekomunikačné služby (SWAN, 4ka, Orange, Telekom), množstvo vynikajúcich gastro prevádzok, Základná umelecká škola, Malokarpatské múzeum, Mestské múzeum, Historická radnica, Mestský úrad, Kultúrne centrum, Zámocký park s hotelom Šimák Zámok Pezinok, Centrum voľného času, prímestská doprava s MHD, Mestská poliklinika a vlaková stanica. K bytu prislúchajú dve parkovacie karty zdarma, ktoré oprávňujú ich majiteľov bez obmedzení parkovať vo všetkých platených zónach mesta.

Mesačné náklady (fond opráv, upratovanie, voda, elektrina, plyn, kúrenie, internet a TV) pre štvorčlennú rodinu (dvaja dospelý, dve deti) sú: 220,-€.

Fotogaléria

Mapa

Výhody

Výhody

TOP

Lokalita

TOP

Vybavenosť

TOP

Ponuka

TOP

Investícia

Cena

199.900,- €

Kontakt